Uz 1 dzīvo 1000 mirušie. Iespējams, viena no baisākajām vietām pasaulē, kur dzīvot

© unsplash.com

"Dvēseļu pilsēta", "Zombiju pilsēta" un "Dzīvo miroņu pilsēta" - kāda Kalifornijas štata (ASV) pilsēta iemantojusi lērums savādu iesauku. Nelielā Kolmas pilsēta ir ļoti īpaša, bet tajā dzīvot vēlas vien retais, raksta "Daily Star".

Tiek lēsts, ka šajā pilsētiņā uz vienu dzīvo iedzīvotāju ir aptuveni 1000 mirušu cilvēku.

Tas ir tāpēc, ka reiz šī pilsēta tika izveidota kā masveida apbedīšanas vieta.

Šajā nelielajā Kolmas pilsētiņā ir tik daudz kapsētu, ka tā iemantojusi dažādus neglaimojošus nosaukumus, jo mirušo skaits šeit ir daudz lielāks nekā dzīvo cilvēku skaits.

Kolma atrodas netālu no Sanfrancisko un, kad šajā pilsētā trūka vietas jaunu apbedījumu izveidei, jo zeme bija kļuvusi pārāk dārga, tika nolēmts aptuveni 12 kilometru attālumā izveidot īpašu apbedīšanas vietu. Tiek lēsts, ka pilsētiņā atdusas aptuveni 1,5 miljoni cilvēku, taču dzīvo vien 1550 cilvēku.

Pirmo Sanfrancisko iedzīvotāju mirstīgās atliekas Kolmā tika apbedītas 1912. gadā. Izrādās, ka vairāki mirušie tika arī pārabedīti, aptuveni 150 000 cilvēku mirstīgās atliekas no Sanfrancisko kapiem tika nogādāti uz Kolmu.

Dažu nākamo desmitgažu laikā Kolmā turpināja apbedīt neskaitāmi daudzus Sanfrancisko iedzīvotājus, līdz 1924. gadā tā kļuva par oficiālu "mirušo pilsētu". Tajā nekad nav bijis vairāk dzīvo iedzīvotāju nekā mirušo.

Šorīd Kolmas pilsētiņā ir kopumā 17 kapsētas. Šī pilsētiņas arvien vien vairāk piesaista tūristu uzmanību, kas tur ierodas, lai censtos pamanīt kaut ko paranormālu.

Svarīgākais