FOTO: Soctīklos ironizē par Levita izskatu fotogrāfijā

© Mārtiņš Zilgalvis/F64

Sociālā tīkla Facebook lietotāji ironizējuši par niansēm, ko pamanījuši Valsts prezidenta Egila Levita fotogrāfijā.

Kāds Facebook lietotājs publicējis Levita foto, norādot uz nepilnībām prezidenta izskatā, piemēram, prezidentam no piedurknes bija izlīdis krekls un aizķērusies žaketes kabata.

"Ko tur daudz piebilst vai kritizēt....gan izskats gan runas veids, viss atbilstoši piekoptajai politikai Latvijā," raksta publikācijas autorrs.

Ekrānšāviņš no Facebook

Jāpiebilst, ka arī citi Facebook lietotāji Levitam veltīja ironiskas piezīmes, kritizējot prezidentu par "nekopto" izskatu.

"Citreiz bomzis ir vairāk sakopies, autenē sēžot."

"Kāds prezis, tāda valdība un otrādi. Visi saņurcīti."

""Da pofig uz izskatu. Ja darbi būtu līmenī. Bet ņemot vērā ka prezidentam Latvijā ir reprezentatìva funkcija...tad jā".

"Tāda sajūta, ka visu nakti dzēris, tad pagulējis un no rīta šāds rezultāts."

Pirms kāda laika vēstījām, ka politiķis Aldis Gobzems sociālajā tīklā Facebook publicējis video, kurā redzams intervijas fragments ar Valsts prezidentu Egilu Levitu TV kanālam Riga TV24. Levita vārdi, pēc visa spriežot, samulsināja gan Gobzemu, gan citus Facebook lietotājus.

Dīvaini

Ceļojot ar lidmašīnu, bieži nākas samierināties ar raudošiem bērniem. No vienas puses, ir saprotams, ka arī ģimenēm ar bērniem ir kaut kur un kaut kad jālido, tomēr bērnu klātbūtne lidojumu var krietni vien pabojāt. It īpaši tad, ja bērns raud, kliedz vai spārda ar kājām priekšā sēdētāja krēsla atzveltni.

Svarīgākais