FOTO. "Vai tās ir domes rūpes par nevarīgajiem?" Sieviete sūdzas par "uzlabojumiem" Dzirciema ielā

© Depositphotos

Rīgā, Dzirciema ielā, uzliktas jaunas apmales. Iedzīvotāji gan pikti - vai kāds ir padomājis, kā tās pārvarēs seniori, cilvēki ar kustību traucējumiem vai vecāki ar bērnu ratiņiem?

Ietves ir, bet normālu savienojumu ar galveno ielu nav. Tāpēc jautājums nav par to, cik glītas būs apmales, bet gan par to, vai vide kļūs pieejamāka cilvēkiem. Pilsēta nav domāta tikai automašīnām un būvniecības projektiem...

"Dzirciema ielā notiek rosība un vecajai takai priekšā jaunas apmales. Vai vecie cilvēki spēs tām tikt pāri? Izskatās, ka veciem cilvēkiem, invalīdiem un ar ratiņiem izkļūšana no iekškvartāla nav paredzēta. Vai tās ir domes rūpes par nevarīgajiem, jo pāri apmalei, ja priekšā bedre, tiek tikai veselie," vietnē "X" lasāma sūdzība.

Video