Kāda ģimenes ārstes pieeja "ārstēšanā" šokē cilvēkus

© Pixabay

Cilvēkam sasirgstot, mēs primāri meklējam ģimenes ārsta palīdzību. Taču dažreiz viņu ārstēšanas pieeja liek izbrīnā ieplēst acis.

"Likās, ka biju pie ģimenes ārsta, bet patiesībā laikam tomēr pie ekstrasensa, jo man nepieskārās, neko nemērīja, neizklausīja un neapskatīja, bet varēja izdarīt tik lieliskus secinājumus. Jaunos ārstus pēc maniem novērojumiem trenē spējā lūrēt ekrānā un rakstīt zāles, ne cilvēku dzirdēt," vietnē "X" diskusiju par ģimenes ārsta kvalitātēm aizsāk Ieva.

Madara: Ja ārsts neveica izmeklēšanu un šo visu skaisti sadzejoja, tas ir ļoti rupjš pārkāpums melojot aprūpes dokumentos. Aicinu izrunāt šo ar ārstu un ja kādreiz atkārtojas vērsties veselības inspekcijā.

Ieva: Vislabāk man patīk teksts par nesāpīgo vēderu, kad atnāku un stāstu, ka baigi sāp vēders. Jā, nu šis ir interesanti, jo pat prātā neienāca, ka var melot par apskati. Un ka vispār var neapskatīt pacientu ar sūdzībām.

Ilze: Mana draudzene, ņemot vērā pieredzi, un kā google medicīnas akadēmijas diplomēta speciāliste, pati uzstādīja sev diagnozi, aizgāja pie ģimenes ārsta, un tas apstiprināja diagnozi pat nepieskaroties, bet tomēr nosūtīja pie LOR, tā teikt, lai apstiprina diagnozi vēlreiz.

Haiga: Pag, kā tad žāvu var redzēt, ja rīklē neielūr? Un limfmezgli ir jāapčamda. Un trokšņi/ne-trokšņi plaušās jāklausās ar ausi.

Linda: Jā, šis gluži vienkārši izskatās pēc tipiska steigā nerediģēta šablona trafareta neizdzēsta.

Edvards: Ja raksta kartītes elektroniski, tad ir loti liela varbūtība, ka šis viss ir copy paste šablons

Svarīgākais