"Nekas tik spēcīgs sen nav lasīts." SPKC padoms cilvēkos izsauc smieklu vētru

© Depositphotos

"Lai izvairītos no alkohola radītajiem riskiem, aizstāj alkoholiskos dzērienus ar bezalkoholiskajiem, priekšroku dodot nesaldinātiem dzērieniem, piemēram, tējai, negāzētam vai viegli gāzētam ūdenim ar pievienotiem augļiem, ogām, svaigi spiestai sulai u.c." - šādu padomu sniedz Slimību profilakses un kontroles centrs. Cilvēkos tas izsaucis smieklu vētru.

"Lai izvairītos no depresijas radītajiem riskiem, priecājies par dzīvi! Lai izvairītos no bezmiega radītajiem riskiem, kārtīgi izgulies! Ja pieliecoties tev sāp mugura, izvairies no pieliekšanās! Varbūt kādam vēl ir noderīgas atklāsmes, kā uzlabot dzīves kvalitāti?" ironizē Reinis.

Olavs: Piekrītu, šim jānostrādā. Nekas tik spēcīgs sen nav lasīts. Viss ģeniālais ir vienkāršs. Atkarība kā ar roku atņemta. Minesotas programma un AA biedrība - pagātnes mēslainē!

Ingmāra: Ja bērniem skolā iet slikti, dodiet priekšroku skolai, kurā iet labi.

KiloCharlie: Ja nomirst, tad Ziemassvētkus nevarēs nosvinēt.

Ceļinieks: Izklausās pēc kārtējā “levitisma”.

Līga: Lai izvairītos no izdegšanas darbā, nestrādā!

Azif: Lai izvairītos no nabadzības, esi bagāts!

Citi

Draugi un tuvinieki negrasās padoties un turpina meklēt pazudušo Sergo Tvauri, kurš sestdien kopā ar vēl bariņu cilvēku ar ūdens motocikliem devās izbraucienā no Kaltenes uz Roņu salu un pazuda. Iepriekš jau ziņots, ka izbrauciena laikā pazuda divi vīrieši, vienam no braucējiem izdevās paša spēkiem izpeldēt krastā, bet otru vīrieti diemžēl vēl nav izdevies atrast, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais