Dailes teātra paziņojums daļā sabiedrības izsauc milzu dusmas

© Ziedonis Pumpurs/MN

Dailes teātris meklē visjaunāko aktrisi, vēsta teātra paziņojums savā "Facebook" lapā.

Teātrī top jauniestudējums un tajā ir neliela epizode, kurā uz skatuves aktieriem pievienojas pavisam mazs bērniņš, aptuveni līdz 5 mēnešus vecs.
Ja jūsu mazulīte kopā ar māmiņu ir gatava pirmajai lomai Dailes teātrī, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot mail@dailesteatris.lv," aicina teātris.
Kopumā ar ierakstu dalījušies vairāk kā 700 "Facebook" lietotāji, ieraksts izpelnījies vairāk kā 500 "patīk" atzīmes. Taču komentāros galvenokārt izpaudušies tie, kam šāds aicinājums liekas nepieņemams.
Ina: Laikam pilnīgi "jumts aizbraucis"...lai šokētu..lai piesaistītu..tas viss Jums tik nemākulīgi sanāk!! Jūs par bērna tiesībām (5 mēneši) esat padomājuši?? Savus iesaistītu?
Sandra: Nabaga bērns, kam vecāki uz to parakstīsies!
Andra: Tāda vecuma zīdaiņa atveidošanai jau būtu daudz ētiskāk izmantot lelli. Tas, kurš šo oriģināli piedāvājis, nav aizdomājies par mazuļa un vecāku vajadzībām.
Ieva: Intriģējoši, vai tad izrādi rādīs tik 1 mēnesi? Vai katru mēnesi meklēs kartejo 5menešnieci? Ko tik priekš publicitātes neizdomās. Tagad jau ķērušies klāt zīdaiņiem.
Mārīte: Interesanti, kāda loma bēbim...saldi gulēt? Un ja nu viņam izrādes laikā gribas paraudāt, ko tad? Izgāzīs izrādi.
Ludmila: Diezgan šizīgi un riskanti. Šis nu dien ir tas gadījums, kad vai izmantot tās ļoti reālās lelles.
Egita: Un ja nu bēbim tajā brīdī teātris galīgi neinteresē un ir citas prioritātes?
Džī: Jā, viegli zīdainim uz skatuves noteikt dzimumu. Laikam būs plikiņš.

Citi

Pirms 30 gadiem Ķīnas dzelzceļas stacijā pazuda četrus gadus vecs zēns. Viņam kopā ar vecākiem vajadzēja doties uz savas mātes dzimto pilsētu Sičuaņas provincē. Zēns stacijā nomaldījās no vecākiem. Bērna vecāki izmisīgi meklēja savu dēlu, bet viņš bija pazudis bez pēdām.

Svarīgākais