VIDEO: Ķīna izveidojusi populāra Eiropas kūrorta kopiju

© depositphotos.com

Ķīna nebeidz pārsteigt. Šajā valstī izveidota kāda populāra Eiropas kūrorta kopija, ziņo "The Sun".

Aptuveni 7081 kilometra attālumā no populārās Grieķijas salas Santorīni Ķīnā izveidota tā kopija.

Santorīni kopija atrodas Kangsanas kalnu grēdas malā, ieprietim Erhas ezeram.

Izveidotais kūrorts ezera krastā arī nodēvēts par "viltus Santorīni". Tur ir izveidotas baltas bruģakmens alejas un mājas izrotātas ziliem logiem, gluži kā Grieķijas salā.

"Viltus Santorīni" jeb Dali ir arī līdzīgs klimats kā Grieķijā. Vienīgais, kas šo vietu būtiski atšķir no Santorīni, ir tas, ka tur nav Egejas jūras, vulkāna un nav iespējams vērot tikpat iespaidīgus saulrietus.

Saulainā Grieķijas sala ir īpaši populārs kāzu galamērķis ķīniešu pāriem, tāpēc, iespējams, tika iztērēts gandrīz 1 miljards britu mārciņu, lai izveidotu tās kopiju Juņņas provincē.

Dali ir kļuvis par populāru vietējo un ārzemju tūristu kūrortu - īpaši tiem, kuri nevar atļauties dārgo autentisko kūrortu. Ķīnas mediji Dali raksturo kā "kūrortpilsētu, kurā ir skaistas ainavas un Santorini stila ēkas."

@yasminvroon �in �� I suddenly found my self in Santorini! �� I guess you probably had no idea about this place, I am wondering if Greek people and people from Santorini know that there is a replica of Santorini that in Chinese is pronounced “Shèng tuō lǐ ní” (圣托里尼).✨ If you wonder why.. well… Chinese people do really love the vibes of the iconic Santorini and sometimes can be difficult to travel far away, so why not building one ?! � #santorini #圣托里尼 #fakesantorini #yunnan #dali #china #chinatravel #greece #中国 #chinatravel #realchina ♬ original sound - official_yasmin

Citi

Svētdien Parīzes ielās tika ienesta olimpiskā lāpa, atzīmējot drīzumā gaidāmo sporta svētku tuvošanos. Viena no svinīgās stafetes dalībniecēm bija kāda Libānas fotožurnāliste, kura tika smagi ievainota Izraēlas trieciena laikā Libānas dienvidos, ziņo "Al Jazeera".

Svarīgākais