Lūk, ko Nostradams paredzējis britu karaliskajai ģimenei tuvākajā laikā

© depositphotos.com

Uz britu karaliskās ģimenes pēdējo notikumu mediji vēsta par to, ko britu karaļnamam paredzēja 2024. gadā paredzēja franču aptiekārs un ievērojamais gaišreģis Nostradams.

2023. gada beigās daudzi plašsaziņas līdzekļi uzskaitīja Nostradama prognozes jaunajam 2024. gadam. Cita starpā izskanēja frāzes arī par Lielbritānijas karalisko ģimeni, kurā šogad gaidāms apvērsums.

Iepriekš kļuva zināms, ka Lielbritānijas karalim Čārlzam III ir vēzis. Nesen kļuva zināms, ka arī princesei Ketrīnai diagnosticēts vēzis. Pašlaik viņai tiek veikta ķīmijterapija.

Nostradama prognozes savukārt tika interpretētas tā, ka 2024. gadā Lielbritānijā būs jauns karalis, un nevis Viljams, kas ir nākamais rindā uz troni.

Vienā teksta fragmentā teikts: "Salu karalis tiks padzīts ar spēku. Drīz pēc katastrofāla kara tiks svētīts jauns karalis."

Eksperti uzskata, ka Nostradams tieši princi Hariju sauc par “jauno karali”, jo topošais monarhs, saskaņā ar prognozēm, "nebūs līdzīgs iepriekšējam karalim".

Citi

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.

Svarīgākais