Kad beigsies karš Ukrainā? Atklāts Vangas pareģojums

© Gints Ivuškāns/ F64

Bulgāru gaišreģes Vangas pareģojums par karu Ukrainā ir viens no populārākajiem pēdējā laikā, par to runā pat politologi, jo šobrīd, 2024. gada sākumā, ir skaidrs, ka daudzās valstīs notiks militāri konflikti, kā arī pilsoņu kari, raksta UNIAN.

Daudzi ezoteriķi cenšas sniegt savas prognozes par kara beigām, taču astrologi nevar droši noteikt, kad karš Ukrainā beigsies.

Vangas prognozes par Ukrainu lielākoties attiecas uz militārām darbībām. Gaišreģe uzskatīja, ka karš ilgs ne ilgāk par diviem gadiem - tas nozīmē, ka karadarbības beigu datums ir 2024. gads.

Tomēr Vangas pareģojums par karu nebeidzās tikai ar laika perioda noteikšanu - gaišreģe sacīja, ka kara beigu zīme ir, kad "astotais kāps tronī". Kas ir šis astotais, vai tas tiešām ir kādas valsts prezidents, vai varbūt tas nav valdnieku kārtības jautājums - neviens nezina. Visticamāk, Vangas prognozes par Ukrainu nav jāuztver burtiski - viņa bieži izmantoja alegorijas un metaforas, tāpēc labāk viņas vārdus uztvert abstrakti.

Citi

Ceļojot ar lidmašīnu, bieži nākas samierināties ar raudošiem bērniem. No vienas puses, ir saprotams, ka arī ģimenēm ar bērniem ir kaut kur un kaut kad jālido, tomēr bērnu klātbūtne lidojumu var krietni vien pabojāt. It īpaši tad, ja bērns raud, kliedz vai spārda ar kājām priekšā sēdētāja krēsla atzveltni.

Svarīgākais