Baņķis brīdina: Šajās brīvdienās pašnāvību bīstamība; daudzi aizies taisaulē

© Pixaby

Astronumerologs Kristaps Baņķis vietnē "X" izplata brīdinājumu par šo nedēļas nogali.

"Lielais brīdinājums brīvdienām: Hekates dienas, Jauns Mēness + Perigejs + prāta stāvokļa bīstamību uzrādošs Planētu izvietojuma + Pāreja Zivju zīmē ... Esiet piesardzīgi, pieskatiet draugus un tuviniekus. Pašnāvību bīstamības. Tā kā notiek lielā pāreja uz DRAKONA gadu, šajās brīvdienās daudzi aizies taisaulē. Ja slimību nomocīti - nebēdājiet, radi - dvēsele būs izvēlējusies piemērotāko brīdu: laikam uz sliekšņa, kad debesu vārti atvērtāki. Tas nekādi neattiecas uz nodarīšanu sev un citiem pāri!"

Vēlāk viņš papildina: "Prieks par tiem, kuru dzīvesprieks raugas šim laika sprīdim pāri. Bet nelielāmies, izturamies mēreni, lai kad pienāk paša enerģijas švakums, karma neatcerētos šo šābrīža vīzdegunību. Priecājamies ar mēru."

Citi

Šī nozare ir radījusi vienu no konsekventākajiem negatīvo rezultātu kopumiem zinātnes vēsturē. Vairāk nekā 60 gadus pētnieki ir mēģinājuši atrast vienu pārliecinošu pierādījumu, lai atbalstītu domu, ka mēs dalāmies Visumā ar citām saprātīgām būtnēm. Neskatoties uz šiem gadu desmitiem ilgajiem pūliņiem, viņiem nav izdevies izveidot nekādu kontaktu.

Svarīgākais