"Es tādā vietā savu kāju nespertu"; kādas kafejnīcas skatlogs nokaitina cilvēkus

© Depositphotos

Dzejniece un sabiedriskā darbiniece Liāna Langa ir kļuvusi par galveno seju sociālajai kampaņai “atkrieviskosim Latviju” un soctīklos turpina informēt par vietām, cilvēkiem, notikumiem, kur Latvijā neciena valsts valodu.

"Vai, vai! Ja nu krievs palaidīs garām terasīti? Obligāti jāpastāsta krievijas valsts valodā! Smieklīgie un nožēlojamie servilisti - rusifikatori - krievu lingvistiskie sulaiņi!" vietnē "X" raksta L. Langa.

Amis: Tā kafejnīca vismaz kādreiz piederēja vienam no galvenajiem krievu vatņiku propogandoniem.

Kārlis: Kā vispār prātā ienāk ko tādu uz stikla uzlīmēt, kad jau tūlīt kā divus gadus notiek brutāls Krievijas karš pret Ukrainu? Es tādā vietā savu kāju nespertu.

John: Valsts valodas centr, aicinu novērst valsts valodas likuma pārkāpumus - reklāma krievu valodā.

Nataraj: Derētu atcerēties kā Rietumu valstu pārstāvji pat Turcijā izvēlas viesnīcas "Maskaļ frī", tātad cenšas nedoties braucienos, kur var sastapt šos mežoņus.

Citi

Pirmdiena, 22. jūlijs, nu ir reģistrēta kā visu laiku karstākā diena, pārspējot tikai iepriekšējā dienā sasniegto rekordu. Kā liecina Eiropas klimata pārmaiņu dienesta dati, karstumu izjūt valstis visā pasaulē, no Japānas līdz pat Bolīvijai un ASV, raksta „The Independent”.