VIDEO: Šī Ziemassvētku reklāma noveda līdz asarām daudzus

Ilustratīvs attēls © Vladislavs Proškins/F64

TV jau redzamas dažādas Ziemassvētku reklāmas. Viena no tām jau aizkustinājusi līdz asarām skatītājus daudzviet pasaulē.

Publicētā video vēstījums ir tāds, ka, neskatoties uz visiem notikumiem, svarīgi dzīvē palikt labsirdīgam, un tad var notikt īsti brīnumi.

Tā ir reklāma par kādu bāru Ziemeļīrijā, kur visi apmeklētāji ir nevis sveši cilvēki, bet draugi, ar kuriem jūs vēl neesat satikušies.

Sociālajos tīklos lietotāji sāka rakstīt, ka šī Ziemassvētku reklāma viņus aizkustināja līdz asarām un veidotājiem par to jāsaņem balva.

Citi

Igaunijā astoņus gadus veca skolniece negaidīti iekļuva valsts bagātāko cilvēku ikgadējā reitingā. Kā vēsta Postimees, jauno miljonāru sarakstā ir 22 cilvēki, kas jaunāki par 35 gadiem, bet jaunākā dalībniece bija Sjara Sārepera, kuras bagātība tiek lēsta 22 miljonu eiro apmērā.

Svarīgākais