Cilvēki iesmej par kādu akciju veikalos

© Pixabay

Cīņā par pircēju veikali bieži izmanto dažādas akcijas. Akciju nosaukumi dažādi, bet galvenā doma - ieinteresēt klientu.

Vietnē "X" cilvēki iesmej par vienu šādu akciju - 200 gramu liela sviesta paciņa kādreiz bija norma, bet tagad "kaut kas īpašs".

"200 gr. tagad ir XXL izmērs? Kādreiz tā bija parastā sviesta paciņa," aizdomājas kāda vietnes "X" lietotāja.

Artis: Un ar XXL neapzīmēja sviestu …

Latvian: Sviests, nu.

Citi komentāros par šo akciju uzjautrinājās.

Citi

Tas, cik ilgi nepieciešams naktī gulēt, lai justos atpūtušies un labi, dzīves laikā mainās. Piemēram, piedzimstot miegā mēs pavadām ilgāk laika, nekā esot pieaugušā vecumā. Līdz ar to, kļūstot vecākiem, arvien samazinās ieteicamais miegā pavadītais laiks. Ir aprēķināts, cikos būtu jādodas gulēt dažāda vecuma cilvēkiem, raksta "Very well health".

Svarīgākais