FOTO: Islandē paveras apokaliptiski skati gluži kā katastrofu filmā "2012"

© AP/Scanpix/Leta

Islande 10. novembrī izsludināja ārkārtas stāvokli pēc tam, kad Reikjanesas pussalu valsts dienvidrietumos satricināja vairākas stipras zemestrīces. Zemestrīču rezultātā Grindīvīkas pilsētā pavēries apokaliptisks skats, vēsta "Daily Star".

Virtuālajā vidē izplatītas neskaitāmas fotogrāfijas, kurās redzams, ka zemestrīču ietekmē, pilsētas ielas vietām pamatīgi saplaisājušas.

Medijs vēsta, ka Zeme ir tā sadalījusies, ka izskatās, ka tā varētu būt aina no katastrofu filmas "2012".

AP/Scanpix/Leta

Pēdējās nedēļas laikā Islandē ir reģistrētas tūkstošiem zemestrīces.

Šobrīd Grindīvīkas pilsēta ir evakuēta, un tās 4000 iedzīvotāju pirmdien, 13. novembrī, uz īsu brīdi drīkstēja atgriezties mājās, lai savāktu vērīgās un nepieciešamās mantas.

AP/Scanpix/Leta

Filma "2012" ir 2009. gada ASV zinātniskās fantastikas katastrofu filma, kuras režisors ir Rolands Emerihs. Filmas sižets ir par to, ka ir pienācis datums, kas maiju kalendārā ir norādīts kā pēdējais (2012. gada 21. decembris). Vairākas norādes pirms tam norāda, ka pasaules gals var iestāties kuru katru brīdi.

Citi

Eiropas Komisija likusi trīs no pasaulē lielākajām pornogrāfijas vietnēm sniegt informāciju par pasākumiem, ko tās veikušas, lai labāk aizsargātu nepilngadīgos no piekļuves to saturam un novērstu ar dzimumu saistītu vardarbību.