Smiltenē traģiski iet bojā 14 gadus vecs zēns

© F64

. oktobrī, dienas vidū Smiltenē uz ielas gāja bojā mopēda vadītājs. Puisim bija tikai 14 gadu. Sākotnēji policija izskatīja versiju par sadursmi ar vieglo automašīnu, taču apkaimes iedzīvotājiem šķiet, ka avārijas iemesls tomēr bija cits, vēsta “Degpunktā”.

Viena no avārijas seku lieciniecēm, sauksim viņu par Aiju, bija klāt, kad pusaudža dzīvība izdzisa.

“Kad pieskrēju pie zēna, viņš gulēja zemē un raustījās. Izsaucām “ātro” palīdzību. Viņam gāzās ārā asinis pa muti, vēlāk arvien retāk, līdz beigās viņš vairs nekustējās. Kad noņēma ķiveri, nekas vairs nefunkcionēja,” stāsta veikala pārdevēja Aija (vārds mainīts).

Kamēr nav pabeigta izmeklēšana, likumsargi apraksta aptuveno avārijas iemeslu un notikumu gaitu.

“Jaunietis, vadot mopēdu, apgāzās uz izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu “Volkswagen”. Par notikušo policijā ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi.”

Savukārt Aija stāsta, ka vieglā automašīna neizskatījās cietusi un sadursme starp mopēdu un “Volkswagen” nemaz nenotika. Situācija varēja būt šāda: vieglā automašīna apstājās pirms gājēju pārejas, aizmugurē braucošais mopēda vadītājs, cenšoties izvairīties no ietriekšanās spēkratā, mēģinājis uzbraukt uz ietves.

Papildus neveiksmīgajiem apstākļiem mopēds, iespējams, nav bijis darba kārtībā. To Aijai atklājuši pusaudža draugi.

“Puiši teica, ka tā puiša skūterim esot bijušas sliktas bremzes,” saka Aija.

Svarīgākais