Traģēdija Tukuma pusē - ar leģendām apvītajā Melnezerā

© Kaspars Krafts/F64

Tukuma pusē ar leģendām apvītajā Melnezerā kāds vīrietis, atpūšoties ar draugiem un lietojot kopā grādīgos dzērienus, nolēmis veldzēties dzestrā peldē. Pusnakts pelde izrādījusies letāla, jo vīrietis no ezera vairs nav izpeldējis, vēsta "Degpunktā".

Melnezers ir pavisam neliels ezers, kas ir vistuvākais Tukuma pilsētas apkaimē un tiek izmantots gan peldēšanai, gan atpūtai. Tā nosaukums ir visai atbilstošs, jo ūdenī tiešām manāms melns lāsmojums.

Ezera dežurants-glābējs Arnis stāsta, ka šī nav pirmā reize, kad ezerā kāds noslīkst. Ir vairākas vietas, kur iebrist ūdenī, taču viena ir sevišķi bīstama, jo strauji un pēkšņi kļūst dziļš. Taču šajā gadījumā diez vai tas ir bijis pie vainas.

Neoficiāla informācija liecina, ka noslīkušais vīrietis bija alkohola reibumā un pie ezera atpūties ar draugiem. Šī esot problēma, ar ko ikdienā saskaras arī ezera uzraugs. Ja viņš mana, ka peldēties kāds cilvēks dodas reibumā, nekavējoties tiek izsaukta pašvaldības policija.

Citi

Pirms 30 gadiem Ķīnas dzelzceļas stacijā pazuda četrus gadus vecs zēns. Viņam kopā ar vecākiem vajadzēja doties uz savas mātes dzimto pilsētu Sičuaņas provincē. Zēns stacijā nomaldījās no vecākiem. Bērna vecāki izmisīgi meklēja savu dēlu, bet viņš bija pazudis bez pēdām.

Svarīgākais