VIDEO. Ja grib, tad var! Cilvēki sajūsmā par "Rīgas satiksmes" koordinatoriem pēc koncerta

© Dmitrijs Suļžics/f64

Vairāki "Twitter" lietotāji un arī "Rīgas satiksme" ievietojuši video no brīža, kad koncerts ir beidzies un gan dalībnieki, gan apmeklētāji dodas mājup. Tramvaju un pasažieru koordinators tiešām ir uzdevuma augstumos.

"Rīgas satiksme" raksta: "Un tā tik ilgi, līdz visi, kuri vēlas, būs devušies prom no Mežaparka. Paralēli mūsu kolēģi stāda arī Daugavas stadionā, līdzīgi organizējot visus brauktgribētājus. Rīga dzied! Rīga dejo!"

Komentētājii neskopojas ar atzinīgiem vārdiem: "No "Rīgas satiksme" puses viss, manuprāt, bija lieliski noorganizēts. Mēs tieši iedomājāmies par tramvaju vadītājiem, cerams, dziesmas uzlaboja darba omu:) Vienīgi, kā jau te teica, daļai līdzcilvēku šķita, ka atnākušais tramvajs ir pēdējais viņu dzīvē."

"Tramvaju diriģenti bija lieliski!"

Citi

Lai tuvotos Eiropas Savienības (ES) noteiktajiem vides un klimata mērķiem, no šī gada bioloģisko atkritumu šķirošanu visā Latvijā ir obligāta, tomēr līdzšinējā Rīgas pieredze, kur šķirošana bijusi obligāta jau kopš 2021. gada, liecina, ka var šķirot, bet var arī nešķirot, vēsta "Aizliegtais paņēmiens".

Svarīgākais