Alūksnē vietējie izglābj kādu izmisušu ceļotāju

© Pixabay.com

"Saplīsis motocikls, meitene viena pati ceļo no Slovākijas uz Tallinu un atpakaļ. Dzeramais ūdens beidzies, nevienu servisu, kurā runātu angliski, sazvanīt nevar un tuvojās izmisums," stāsta vietējie glābēji no Alūksnes, "Facebook" publikācijā.

Vietēji prasījuši meitenei, kas ir noticis un uzreiz rīkojušies:

No vakariņu galda atrāvām manu jauno kaimiņu, un viss vakars tika pavadīts skrūvējot un meklējot vainu. Vēlā vakara stundā motoveikaliņa saimnieks atbrauca no laukiem iedot vajadzīgo detaļu un izdevās salabot! Vai mēs paņēmām naudu par darbu vai detaļām? Protams, ka nē.

Pēc dāsnās rīcības sekoja pateicības vārdi:

Nācās ļoti daudz dzirdēt pateicības vārdus no ceļotājas un, ka viņai ļoti paveicies mūs satikt, bet man liekas, tas ir vienkārši normāli. Alūksniešiem tā ir norma, ja vajag steidzami risināt situācijas mēs atliksim visus savus darbus, piecelsim no gultas jebkuru priekšnieku, bet nelaimē nevienu neatstāsim.
Esiet normāli, kā alūksnieši!

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais