Izrādās, ka tieši šīs mūsu puišu bronzas medaļas jau reiz bijušas Latvijā

© Dmitrijs Suļžics/f64

Fanojot par Latvijas hokeja izlases panākumiem un medaļām, vēl viens iemesls priekam ir faktā, ka pašas medaļas ir izgatavotas Latvijas uzņēmumā "Geka". Līdz ar to medaļas ir atgriezušās valstī, kur tās radītas.

Uzņēmums "Geka" savā "Facebook" kontā raksta: "Esam lepni un jūtamies ļoti novērtēti, ka @latvijashokejafederacija uzticēja mums izgatavot Pasaules Čempionātam Hokejā 2023.gada uzvarētāju medaļas������

Medaļas vizuālie materiāli atspoguļo kustību un atmosfēru hokeja laukumā �,neaizmirstot arī par komandām uzmundrinošo publiku, kas ir neatņemama pasaules čempionāta hokejā sastāvdaļa, tāpēc medaļa paredzēta, lai godinātu publiku un tās lomu hokeja pasākumā����
Medaļas dizaineris ir Marko Salonens, kura ideja imitē no augšas uz leju vērstās arēnas tribīnes un hokeja laukumu pa vidu.
Medaļas un lentas tehniskā realizācija- mēs, GEKA,Latvija�Medaļas svars ir 330 grami, tās diametrs ir 10cm un biezums ir 1.5cm.
Paldies visai mūsu komandai par ieguldīto darbu!
Dubults un neizmērojams prieks mums par to, ka bronzas medaļas ceļo atpakaļ uz Latviju�Paldies visai Latvijas komandai"

Citi

Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle, kas bija vēlēt savā dzīvesvietā, Vaivaros, pauž neapmierinātību par to, ka tik ilgi bija jāgaida vēlēšanu rezultāti, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Laumas Lapsas materiālā "Vēlēšanu nakts aizkulises" izdevumā "Privātā Dzīve".

Svarīgākais