Izrādās, ka tieši šīs mūsu puišu bronzas medaļas jau reiz bijušas Latvijā

© Dmitrijs Suļžics/f64

Fanojot par Latvijas hokeja izlases panākumiem un medaļām, vēl viens iemesls priekam ir faktā, ka pašas medaļas ir izgatavotas Latvijas uzņēmumā "Geka". Līdz ar to medaļas ir atgriezušās valstī, kur tās radītas.

Uzņēmums "Geka" savā "Facebook" kontā raksta: "Esam lepni un jūtamies ļoti novērtēti, ka @latvijashokejafederacija uzticēja mums izgatavot Pasaules Čempionātam Hokejā 2023.gada uzvarētāju medaļas������

Medaļas vizuālie materiāli atspoguļo kustību un atmosfēru hokeja laukumā �,neaizmirstot arī par komandām uzmundrinošo publiku, kas ir neatņemama pasaules čempionāta hokejā sastāvdaļa, tāpēc medaļa paredzēta, lai godinātu publiku un tās lomu hokeja pasākumā����
Medaļas dizaineris ir Marko Salonens, kura ideja imitē no augšas uz leju vērstās arēnas tribīnes un hokeja laukumu pa vidu.
Medaļas un lentas tehniskā realizācija- mēs, GEKA,Latvija�Medaļas svars ir 330 grami, tās diametrs ir 10cm un biezums ir 1.5cm.
Paldies visai mūsu komandai par ieguldīto darbu!
Dubults un neizmērojams prieks mums par to, ka bronzas medaļas ceļo atpakaļ uz Latviju�Paldies visai Latvijas komandai"

Citi

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.

Svarīgākais