Unikāli! Vidusskolu vienlaicīgi absolvē iespaidīgs dvīņu pāru skaits

© unsplash.com

Straujiem soļiem Latvijā tuvojas izlaidumu laiks. Tikmēr Čikāgā izlaidumu pavisam nesen, pagājušajā nedēļā, svinēja Vernonhilsas vidusskolas skolēni. Tur vidusskolas izlaidumā diplomu saņemšanu aizēnoja pavisam unikāls notikums, vēsta "UPI".

Vidusskolas izlaidumā atestātu ieguva veseli 12 dvīņu pāri un vieni trīnīši.

Šis ir pavisam unikāls notikums. Reti gadās tā, ka vienlaicīgi vidusskolu absolvē tik liels dvīņu pāru skaits.

"Manuprāt, brīnišķīgā lieta saistībā ar dvīņiem ir tāda, ka viņi katrs pats par sevi ir unikāls, bet vienlaikus viņi spēj saglabāt šo īpašo saikni un īpašo vienotību," izlaiduma dienā sacīja skolas direktors Džons Gilmots, kas atzina, ka viņam arī esot dvīņu māsa.

Izrādās, ka pavisam nesen kāda cita ASV vidusskola uzstādīja Ginesa rekordu. 2017. gadā Ņūtrīras vidusskolu Vinnetkā vienlaicīgi absolvēja veseli 45 dvīņu pāri un vieni trīnīši.

Citi

"Latvijas pasts" slēgs 12 pasta nodaļas, Latvijā saglabājot kopumā 155 pasta nodaļas, aģentūru LETA informēja "Latvijas pasta" pārstāvji. Vienlaikus kompānija plāno celt tarifus, tostarp vienkāršās iekšzemes vēstules līdz 20 gramiem nosūtīšanas cenu palielinot par 36,4% - no 1,65 eiro līdz 2,25 eiro, kā arī preses izdevējiem tiks palielināts preses piegādes tarifs.

Svarīgākais