Peskovs atklāj Krievijas plānus attiecībā uz Ukrainu

© Tass/Scanpix/LETA

Krievija piekrīt rietumvalstu nostājai, ka karu Ukrainā nevajadzētu iesaldēt, TASS sacīja Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs, raksta Meduza.

Atbildot uz jautājumu, vai Krievija ir solidāra ar Rietumiem, ka nedrīkst ļaut iesaldēt Krievijas un Ukrainas konfliktu, Kremļa pārstāvis sacīja: "Krievija ir solidāra."

"Krievija apsver tikai vienu iespēju - pabeigt speciālo militāro operāciju: nodrošināt savas intereses, sasniegt Krievijai izvirzītos mērķus vai nu ar īpašu militāru operāciju, vai ar citiem pieejamiem līdzekļiem," viņš piebilda.

Pārrunājot ar aģentūru, kāds no dažādu pušu piedāvātajiem kara mierīga noregulējuma plāniem ir tuvāks Maskavai un vai tai ir sava versija par šādu plānu, Peskovs kārtējo reizi norādīja, ka "pagaidām nav priekšnoteikumu mierīgam risinājumam".

Kā iepriekš, atsaucoties uz avotiem, ziņoja Politico, ASV varasiestādes starp iespējamiem scenārijiem apsver iespēju, ka Krievijas un Ukrainas karš izvērtīsies iesaldētā konfliktā uz gadiem. Šis scenārijs, kā atzīmēja Politico, ilgtermiņā var būt reālākais, ņemot vērā, ka ne Maskava, ne Kijeva nebūs gatavas atzīt sakāvi.

Rietumi vairākkārt ir izteikušies pret Krievijas un Ukrainas konflikta iesaldēšanu.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais