Vīrietis tiesā pieprasa pusi no savas sievas krūšu vērtības

© Pixabay.com

Kāds vīrietis Ukrainā, Kijivā pieprasījis pusi summas, kas iztērēta viņa bijušās sievas mammoplastikai - tā esot veikta uz ģimenes budžeta rēķina, raksta unian.net.

Bijušie laulātie ar tiesas palīdzību dala sievietes krūtis - vīrietis pieprasa atdot pusi no šai operācijai iztērētās naudas. Kā minēts lietas materiālos, vīrietis pēc šķiršanās pieprasījis viņam atdot pusi no bijušās sievas krūšu palielināšanai iztērētās naudas. Mamoplastikas cena bija 6000 eiro, un šī nauda tika ņemta no ģimenes budžeta.

Kijivas tiesa atzinusi vīrieša prasību par likumīgu - viņš pieprasa viņam atdot pusi no izmaksām - 3000 eiro.

Līdzīgi gadījumi jau iepriekš pievērsuši sabiedrības uzmanību - piemēram, Krievijā kāds precēts pāris ar tiesas palīdzību centās sadalīt parādu par krūšu palielināšanas operāciju, jo savulaik bija ņēmuši patēriņa kredītu bankā krūšu palielināšanas operācijai un ar to saistītām procedūrām.

Citi

Nesen Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) organizētajā ikgadējā konkursā "Latvijas labākais tirgotājs" tika apbalvoti Latvijā 37 labākie tirgotāji. Kategorijā "Veikali" galveno balvu saņēma SIA "Aibe pārtika" veikals Nr. 15 Kuldīgā.