8 gadus vecs zēns iet bojā, spēlējot futbolu

© F64

Ēģiptē, Desukas pilsētas varas iestādes izmeklē traģisku negadījumu, kas noticis ar 8 gadus vecu zēnu Al Safa parkā, raksta Daily Star.

Yahja Hamad Al-Saeed spēlēja futbolu ar draugiem, kad jauno sportistu saspieda viņam uz vēdera uzkritušais šķērsstienis.

Viens no aculieciniekiem satvēra cietušo bērnu un aiznesa mājās, nododot tēvam. Sākumā vīrietis nospriedis, ka dēls vienkārši ir smagi ievainots, taču, saprotot, ka zēnam ir iekšēja asiņošana, tēvs šausmās nogādāja bērnu slimnīcā.

Diemžēl ārstiem neizdevās glābt zēna dzīvību.

Tagad jānoskaidro, kas ir atbildīgs par notikušo. Bojāgājušā zēna tēvs ir pārliecināts, ka vainojams Al-Safa Park un darbinieku nolaidība, kas nenostiprināja vārtus. Taču, dīvainā kārtā, parka administrācija sliecas vainot bērna tēvu, kurš dēlu neesot laikus nogādājis slimnīcā.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais