Tvitertauta atzinīgi vērtē jaunos Jūrmalas caurlaides apmaksas noteikumus; sodu būs mazāk

© Kaspars Krafts/f64

Liela daļa braucēju, kuriem nākas maksāt sodu par caurlaižuu režīma neievērošanu, iebraucot Jūrmalā, ir nevis ļaunprātīgi nemaksātāji, bet gan visparastākie aizmāršas.

Šajā sezonā ir spēkā jauni caurlaižu apmaksas noteikumi - samaksāt par iebraukšanu Jūrmalā var arī nākamajā dienā, turklāt Jūrmalas pašvaldības mājas lapā iespējams pieteikties atgādinājumam, ka esi iebraucis kūrortpilsētā, bet par caurlaidi neesi samaksājis.

Ieraksts "Twitter": "Laba ziņa visiem aizmāršām - caurlaidi iebraukšanai Jūrmalā var apmaksāt arī nākamajā dienā. Šodien par šo faktu ļoti sapriecājos."

Komentētāji papildina: "Aizmāršas arī var pieteikties atgādinājumam. Tās pašas dienas vakarā atnāk atgādinājuma e-pasts. Un tad vēl var samaksāt ar Mobilly. Nākamajā dienā - laikam tikai Jūrmalas lapā."

"Es samaksāju un pieteicos uz atgādinājumu. Tā kā neciešu apvedceļu caur Spuņciemu, man šis ļoti noderēs."

Citi

Nesen Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) organizētajā ikgadējā konkursā "Latvijas labākais tirgotājs" tika apbalvoti Latvijā 37 labākie tirgotāji. Kategorijā "Veikali" galveno balvu saņēma SIA "Aibe pārtika" veikals Nr. 15 Kuldīgā.

Svarīgākais