Franču mācītājs saņēmis nāves draudus pēc savdabīgām dejām baznīcā

© Ekrānuzņēmums / youtube.com

Franču mācītājs saņēmis nāves draudus pēc tam, kad viņa baznīcā notika savdabīgs deju priekšnesums, raksta portāls "The Guardian".

Protestantu Saint-Guillaume baznīcas Strasbūrā, Francijas austrumos, mācītājs Daniels Boesenbahers informējis policiju par draudiem pēc divu anonīmu vēstuļu saņemšanas.

"Uzstāšanās ietvēra Stabat Mater un dejas ap stieni (pole dance)," medijiem apstiprināja 54 gadus vecais mācītājs.

Baroka mūzikas un skatuves mākslas apvienība Passions Croisées (Interwoven Passions) pagājušajā nedēļā noīrēja baznīcu divām Džovanni Batistas Pergolēzi kantates Stabat Mater izrādēm, kuras tās apvienoja ar dejam ap stieni.

Norādīts, ka 1000 biļetes uz izrādi tika izpārdotas ļoti ātri. Priesteris vakara programmu raksturoja kā “koķetīgu, bet maigu”, atzīstot, ka “dažiem tas nepatika”.

Vienā no draudu vēstulēm bija teikts, ka ka “šī nav baznīca, tas ir kabarē”. Citā par priesteri teikts, ka "viņam vajag nogriezt galvu, jo viņš mūsu svētās baznīcas atslēgu nodeva dejojošai čūskai".

Citi

Pirms 30 gadiem Ķīnas dzelzceļas stacijā pazuda četrus gadus vecs zēns. Viņam kopā ar vecākiem vajadzēja doties uz savas mātes dzimto pilsētu Sičuaņas provincē. Zēns stacijā nomaldījās no vecākiem. Bērna vecāki izmisīgi meklēja savu dēlu, bet viņš bija pazudis bez pēdām.

Svarīgākais