Multimiljardiera Rūperta Mērdoka saderināšanās atcelta – laime ilga divas nedēļas

© Scanpix

"Fox Corporation" vadītājs Rūperts Mērdoks un Anna Leslija Smita atceļ saderināšanos, ziņo ārvalstu mediji.

Mediju magnāts Ruperts Mērdoks (92) pavisam nesen paziņoja par apņemšanos piekto reizi kļūt par precētu vīru. Mērdoks saderinājās ar bijušo policijas kapelāni Annu Lesliju Smitu (66).

Tagad saderināšanās pēkšņi atcelta.

Tiek ziņots, ka Mērdoks un Smita plānoja apprecēties šovasar, mazāk nekā gadu pēc viņa šķiršanās no Džerijas Holas.

Pēc sadreināšanās Mērdoks laikrakstam “The New York Post” teicis: “Es baidījos iemīlēties, taču zināju, ka šī būs pēdējā reize. Labāk lai tā būtu. Esmu laimīgs.”

Citi

Londona, kas savulaik bija pasaules bagātnieku magnēts, 2024. gadā piedzīvoja masveida miljonāru izceļošanu. Saskaņā ar jauno “Henley & Partners” ziņojumu, no janvāra līdz decembrim Lielbritānijas galvaspilsētu pameta vairāk nekā 11 000 miljonāru.