FOTO: policija konfiscē ļoti dārgu retro automobili; tā īpašnieks pieļāvis muļķīgu kļūdu

© unsplash.com

Luksusa retro Ferrari īpašnieks Lielbritānijā pieļāva liktenīgu kļūdu, kas lika īsi pēc automašīnas iegādes no tās atvadīties. Automašīnu "Ferrari F40" konficēja policija, ziņo "The Sun".

1,56 miljonu mārciņu (17,86 miljoni eiro) vērto retro sporta mašīnu konficēja Safolkas policisti pēc tam, kad atklāja, ka tās īpašnieks nav apdrošinājis transportlīdzekli.

Kā atklāj likumsargi, tad, protams, automašīnas īpašnieks pārsniedza ātrumu, tādēļ tika apturēts. Pēc tam policisti pārbaudīja informāciju par automašīnu savā datubāzē un atklājās, ka 1987. gada Ferrari modelis nav apdrošināts.

"Pēc dažām pārbaudēm atklājas, ka šai patiešām dārgajai automašīnai, kas nesen tika iegādāta, nebija apdrošināšanas," komentē likumsargi.

Tajā brīdī policija nolēma sodīt likumpārkāpēju un viņa dārgo automašīnu konfiscēt.

Automašīnas īpašnieks savu transportlīdzekli varēs atgūt tikai tad, kad būs iegādājies apdrošināšanas polisi. Kā arī viņam nāksies samaksāt 150 mārciņu lielu sodu, kā arī no viņa tiks iekasēta nauda par katru dienu, ko automašīna pavadīs policijas konfiscēto transportlīdzekļu stāvvlaukumā.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais