Liene Cipule parāda, kāds pagalms viņai patīk vislabāk

© Kaspars Krafts/f64

Neviennozīmīgi komentētāji vērtē Lienes Cipules ierakstu "Twitter", kurā iesaka māju pagalmos stādīt puķes un reti pļaut zāli, nevis pārvērst tos golfa laukumos

Liene Cipule ievietojusi trīs fotogrāfijas ar piebildēm, kādos apstākļos ir visbagātīgākā flora un fauna, tostarp kukaiņi.

Liela daļa komentētāju uzsver, ka nevēlas savā tuvumā ērces un citus kukaiņus, tāpēc labāk izvēlas īsi pļautus mauriņus, nevis puķu dobes un dabīgās pļvas.

Liene Cipule skaidro, ka visu var apvienot, piemēram, viņai ir pļautas platības, kur visbiežāk uzturas ģimenes locekļi un dzīvnieki, bet citviet tiek sētas dabīgās pļavas.

"Nu man ir divi suņi. Mazais manā dobē- biopļaviņā vispār nelien, ielec kā blusa pēc bumbiņas un tūlīt kā atspere lec ārā. Arī lielais laikam negrib, ka smilgas durās dibenā un izvēlas pļautos laukumus aiz mājas. Līdz šim ar to nav bijušas problēmas."

Šādai pieejai ir oponenti: "Pirmajai bildei bonusā nāk klāt gandrīz garantēta Laimas slimība..."

"Man laikam kāda psih.problēma, bet golfa tipa pagalmos jūtos mierīgāka, drošāk. Izvēlētos tikai tādu. Ā, moš vienkārši slinka esmu"

Citi

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.

Svarīgākais