FOTO: Lidmašīnai ceļā uz Vāciju, atrodoties vairākus tūkstošus metrus virs zemes, trāpa zibens

© unsplash.com

Lidmašīnas pasažieriem, kas bija ceļā no Ostinas (ASV) uz Frankfurti, nesenais lidojums vēl ilgi paliks atmiņās. Lidmašīnai, esot 11 277,6 metru augstumā, iespēra zibens, ziņo "Daily Star".

Baisajā notikumā cieta septiņi pasažieri.

Kā pauž notikuma aculiecinieki, tad lielākoties cieta tieši tie pasažieri, kuri nebija piesprādzējušies. “Cilvēki, kuriem nebija piesprādzētas drošības jostas, tika ievainoti tāpēc, ka tas notika negaidīti," skaidro viens no lidmašīnas pasažieriem.

Medijs vēsta, ka brīdī, kad lidmašīnai iespēra zibens, pasažieriem nebija jābūt obligāti piesprādzētiem.

Visi septiņi cietušie tika nogādāti slimnīcā, kad lidmašīna veica ārkārtas nosēšanos Vašingtonas lidostā.

Kā stāsta pasažieri, tad Lufthansas lidmašīna, pēc notikušā incidenta, bija ļoti nekārtīga, visur atradās stikla gabaliņi, bagāža, atkritumi.

Vašingtonas lidostas darbinieki apstiprina, ka lidmašīnai trāpīja zibens un tā bija spiesta veikt ārkārtas nosēšanos. Lidmašīnas nosēšanās bija veiksmīga un citi starpgadījumi nenotika.

Šobrīd federālā aviācijas pārvalde ir uzsākusi izmeklēšanu par notikušā apstākļiem.

Citi

Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle, kas bija vēlēt savā dzīvesvietā, Vaivaros, pauž neapmierinātību par to, ka tik ilgi bija jāgaida vēlēšanu rezultāti, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Laumas Lapsas materiālā "Vēlēšanu nakts aizkulises" izdevumā "Privātā Dzīve".

Svarīgākais