Latviete atklāj šausminošas detaļas par zemestrīces brīdi Turcijā

© Reuters/Scanpix/LETA

Latviete Anete Griķe Turcijā ar dzīvesbiedru mitinās nepilnu gadu. Gitas Vīksnes, Evijas Kalnbērzas materiālā "Baisā traģēdija" izdevumā "Privātā Dzīve" Anete atceras brīdi, kad sākās zemestrīce.

Brīdī, kad sākās zemestrīce, Anete gulējusi.

Viņa bijusi šokā, kad pēkšņi tika izvilkta no gultas un rauta uz dzīvokļa ārdurvīm. Viss - lampas, skapji, gulta - šūpojās un trīcēja, bet Anetes partneris bļāva, ka sākusies zemestrīce. Viņa pati tobrīd nespēja apjēgt, kas noticis.

Latviete saka, ka, atceroties piedzīvoto vēl joprojām trīc rokas.

"Kad beidzot tikām atpakaļ mājās, jau kārtīgāk saģērbāmies. Sēdējām kā uz adatām, jo miļotais teica, ka varot būt arī otrā zemestrīce. Tā arī notika - viss atkal sāka drebēt. Šoreiz jau, silti saģērbušies un ar kaķi padusē, atkal skrējām ārā."

Anete piebilst, ka viņas apkārtnē nav daudz bojājumu, tādēļ cilvēki ir mierīgi un cenšas atgūties no šoka. Bet ik pa laikam zeme atkal sāk trīcēt, tad gan visi sāk kliegt un skriet pa mājas koridoriem.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais