Vairākiem desmitiem atpūtnieku atgriešanās mājās izvēršas nepatīkamā pieredzē

© unsplash.com

Aptuveni 80 cilvēkiem atgriešanās mājās no ārzemju braucieniem beigusies ar rūgtu noskaņu. Atlidojot atpakaļ uz Hītrovas lidostu Anglijā, viņi secināja, ka viņu automašīnas ir nozagtas, vēsta "The Sun".

Visi ceļotāji automašīnas savas prombūtnes laikā bija atstājuši vienā un tajā pašā autostāvvietā pie lidostas. Lai varētu atstāt savas automašīnas konkrētajā stāvvietā, ikvienam no tūristiem bija par to jāsamaksā, tāpēc liels bija viņu pārsteigums, ka automašīnas ir nozagtas.

Kā ziņo vietējās varas iestādes, tad šobrīd kopumā ir atrasti 70 nozagtie transportlīdzekļi.

“Pēdējā mēneša laikā policija ir saņēmusi aptuveni 80 atsevišķus ziņojumus par transportlīdzekļiem, kas atstāti autostāvlaukumā, bet pēcāk tur nav bijuši. Aptuveni 70 no šiem transportlīdzekļiem ir atgūti, un šobrīd tiek strādāts pie tā, lai tos atgrieztu īpašniekiem," teikts policijas paziņojumā.

Kā izrādās, tad vērienīgo zādzību ir pastrādājis kāds 25 gadus vecs jaunietis.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais