"Sauca "māti" palīgā..." cilvēki tviterī ironizē par kādu situāciju Rīgas ielās

© Pixabay

Toms Lūsis vietnē "Twitter" atstāstijis kādu piedzīvotu situāciju Rīgas ielās.

Kārlis: Un kas notika tālāk? Rasija palīdzēja?

Autors: Es būtu palīdzējis, ja nesāktu kliegt, bet tā - iekāpu autobusā un aizbraucu.

Gatis: Vakar filmēju krievvalodīgo, kuras suņi bija ielauzušies cita cilvēka saimniecībā un nokoduši vairākas pīles. Suņus uz vietas pieķēra pīļu saimnieks un izsauca dienestus. Bet suņu saimniece teic: "a gdje pierādījumi, ka mani suņi pīles nokoda, viņiem mutē pīles bija?" Mini Krima.

Renāte: Mājupceļā redzēju urlīga paskata vīreli trenuškās. Izgāja no veikala, ieurbinājās degunā un puņķi noslaucīja pret sienu. Aizgāja svilpodams.

Haralds: Braucu autobusā. Kaut kāds sīkais, blakus ar lielākām meitenēm, nometa folliju zemē. Omīte itkā aizrādīja, tas atbildēja ka ir lielais "pacans" un noignorēja. Kāpjot ārā no autobusa pacēlu visu un iemetu viņam klēpī. Uzminiet kādā valodā viņi runāja

Edgars: Viņš sauca Krieviju pēc palīdzības. Vajadzēja kliegt - putin, pomogaj!

44%baterija: Kad bērns sasitas, arī viņš sauc: "Mammūūū!"

Oggy: Novēmies, nopuņkojies, bet ar kliedzieinu Rossija, nolieg smaguma centru uz zemes.Piekrītu. Vidējais kaimiņvalsts iemītnieks, kas grib izplatīties arī pie mums.

Citi

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.

Svarīgākais