Diskusijā tviterī cilvēki atklāj, cik katram kontā mēnēša pēdējā dienā; skaitļi interesanti...

© Pixabay

Ienākumi un izdevumi mums katram ir dažādi. Vietnē "Twitter" aizsākusies diskusija, cik kontā katram ir palikusi nauda, ņemot vērā, ka vēl nedaudz jāgaida līdz algai.

Inkpinka: Man ir 28.55, līdz algai pusotra nedēļa. Gaidu lētus recepšu ieteikumus.

Tu esi brīnums: Ap 140 eur līdz piektdienai, šodien, mājās braucot, iedegās degvielas lampiņa, labi, ka rīt 1.februāris un var pa darba naudu ieliet no rīta bet krājkonti ir sirdsmieram, parasti visu, kas palicis no algas, kad ieskaita jaunu, pārlieku tur

Laura: 24 kontā un vēl ~150 makā. Bet šis mēnesis bija arī rekordists izdevumu ziņā. Swed app to "bāž acīs" sākuma ekrānā Paldies, Swedbank!

Strūdeļdienas: 80 € un man algu izmaksā mēneša 20. ~ datumā.

Maksis: 86,72 eiro

Jolanta: Kopā pa visiem trim veseli 6,40€

Kristīne: Jau divas nedēļas 0.17 centi; divas vēl jānodzīvo

Lilī: 289€. Alga 15ajā

Margita: Vienā kontā -1600, otrā +200. Ko ēst būs. Nedaudz iegrābāmies kredītā visādu dizaina ideju un autoremontu dēļ. Mīnusi man rada šausmīgu stresu. Toties skapis un istaba sanāca dievīgi un dampim skate izieta.

Deksnis: 0.41 EUR

GraceEvans: Zem 50€. Labi,ka ir vīrs

Nataša: 38,60. Līdz algai - 2 nedēļas.

Uldis: -130. Apmēram tā. Tik traģiski, kā šogad, nav bijis vismaz septiņus gadus. Un arī tad kaut kā iztiku bez aizņēmumiem, bet šogad laikam esmu parādā visiem, kas ir gatavi man kaut ko aizdot.

Ingūna: EUR 1.04. Bet pirmo reizi dzīvē. Jo janvārī 2 zobu implanti un iemaksāts par sapņu ekskursiju.

Kristtīne: 863€ un vēl kādi 150€ skaidrā aploksnēs; kopš pagājušā gada piekopju cash envelopes sistēmu, kas man ļoti labi strādā.

Citi

Pirmdiena, 22. jūlijs, nu ir reģistrēta kā visu laiku karstākā diena, pārspējot tikai iepriekšējā dienā sasniegto rekordu. Kā liecina Eiropas klimata pārmaiņu dienesta dati, karstumu izjūt valstis visā pasaulē, no Japānas līdz pat Bolīvijai un ASV, raksta „The Independent”.