Vai tā ir taisnība? NLO pētnieka sacītais patiesi izbrīna

© Ekrānuzņēmums/ youtube.com

Heiki Kulju ir pensionēts uzņēmējs, kurš ceļo apkārt ar savu mazo lidmašīnu un ir Somijas pazīstamākais NLO pētnieks, raksta portāls "Iltalehti".

Viņš ir vairāk nekā pārliecināts, ka augstu kosmosā jau notiek sīvas cīņas par mūsu planētu. "Ļaunās rases vēlas iekarot mūsu planētu, bet labās - aizsargāt cilvēkus, Zemes unikālo dabu un tās resursus," saka Kulju.

73 gadus vecais Heiki Kulju, kurš dzīvo Lapuā, par NLO sāka interesēties agrā bērnībā, kad Somijā tika izdotas pirmās grāmatas par NLO.

Kulju ir Somijas NLO pētnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs un viens no valsts ievērojamākajiem ufologiem. Viņš saka, ka ārpuszemes civilizācijas ir reālas, un ārpus mūsu planētas ir labvēlīgu un ļaunu būtņu grupas, kas cīnās par Zemi.

"Ārzemju civilizāciju vēstījums tiek iekļauts filmās, lai cilvēki varētu labāk sagatavoties nākotnei. Arī daudzi NLO pētnieki apstiprina, ka zvaigžņu kari nav tālu!" stāsta Kulju.

Viņš piebilst, ka citplanētiešu civilizācijām ir diplomātiskas attiecības ar cilvēkiem, taču tas tiek slēpts no parastajiem pilsoņiem, lai nepieļautu ekonomikas sabrukumu.

Citi

Nesen Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) organizētajā ikgadējā konkursā "Latvijas labākais tirgotājs" tika apbalvoti Latvijā 37 labākie tirgotāji. Kategorijā "Veikali" galveno balvu saņēma SIA "Aibe pārtika" veikals Nr. 15 Kuldīgā.

Svarīgākais