Lietuvā vairāk nekā 100 veikali Maxima pēc svētkiem neatvērās

© F64

Vairāk nekā 100 Maxima veikalu Lietuvā pirmdienas rītā tehnisku problēmu dēļ palika slēgti. Kā informēja lielveikalu tīkla "Maxima" procesu un kvalitātes vadības departamenta direktore Jūlija Vasiļevene, veikali tika slēgti, ieviešot izmaiņas kases sistēmas konfigurācijā.

"Tehnisku grūtību dēļ, kas saistītas ar kases sistēmas konfigurācijas maiņu, šobrīd ne visi veikali ir atvērti," viņa sacīja LRT.lt.

Jūlija Vasiļevene atzīmēja, ka pircējus apkalpoja tikai tajos veikalos, kur ir pašapkalpošanās kases. Un tas ir vairāk nekā 140 veikalos. "Atvainojamies klientiem par sagādātajām īslaicīgajām neērtībām, darām visu, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu kases sistēmas darbību. Problēma ir apzināta un atrisināta, tāpēc ceram, ka drīzumā visi Maxima veikali strādās kā ierasts," sacīja Vasiļievene.

Citi

Nesen Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) organizētajā ikgadējā konkursā "Latvijas labākais tirgotājs" tika apbalvoti Latvijā 37 labākie tirgotāji. Kategorijā "Veikali" galveno balvu saņēma SIA "Aibe pārtika" veikals Nr. 15 Kuldīgā.