VIDEO. Čerņigovā nejauši uzfilmē mīlnieku atvadu deju, pirms puisis dodas uz fronti

© Ekrānuzņēmums

Biedrība "TEV" dalījusies ar video, kas uzņemts Ukrainā, Čerņigovas centrālajā laukumā. Pilnīgā tumsā divi iemīlējušies cilvēki dejo atvadu deju, pirms puisis dodas uz fronti.

Labdarības organizācija sociālajā vietnē "Instagram" publicējusi sirdi plosošu video, kas uzņemts kādā no pēdējiem biedrības palīdzības braucieniem uz Ukrainu.

"Gribas raudāt, gribas kliegt..Cik ilgi, cik ilgi vēl šis ļaunums eksistēs?!? Mūsu biedru kārtējā braucienā uz Ukrainu piedzīvotais, ar kuru vēlamies dalīties.
Video, kas uzfilmēts nejauši, stāvot Čerņigovas centrālajā laukumā, kur gaisma pavīd tikai kādā no logiem, kur sazināties var ar pārrāvumiem, kur tumsa un aukstums smacē nost.. Bet te pēkšņi apstājas mašīna, izkāpj divi iemīlējušies cilvēki, pagriež skaļāk mūziku, kur dziesmas vārdi ir "mēs uzvarēsim šo karu" un dejo..dejo tumsā, ceļa malā, aukstuma ieskauti, bet ticot, ka šī nav pēdējā deja, jo puisim jādodas uz fronti, " vēsta ieraksts pie video.

Dziesmas fragments:

"Zem zilajām debesīm patiesības staros
Ar dzeltenu sauli uz pleca
Mēs rakstām grāmatas savam dēlam un meitai
Kā mēs uzvarēsim karā
Mēs uzvarēsim karā. "

Citi

Pirmdiena, 22. jūlijs, nu ir reģistrēta kā visu laiku karstākā diena, pārspējot tikai iepriekšējā dienā sasniegto rekordu. Kā liecina Eiropas klimata pārmaiņu dienesta dati, karstumu izjūt valstis visā pasaulē, no Japānas līdz pat Bolīvijai un ASV, raksta „The Independent”.