Krievi uz Ukrainu nosūta savu kriminālo autoritāti un izpilda viņam nāvessodu

© pexels.com

Kā iepriekš vēstīts, tad Krievijas privātā militārā kompānija “Vagner” karam Ukrainā jau vairākkārt ir vervējusi Krievijas cietumniekus. Pirms neilga laika no cietuma tika atbrīvots arī viens no bēdīgi slavenākajiem noziedzniekiem Zaurs Alijevs.

Kā ziņo "The Sun", tad 47 gadus Zaurs 18 gadus ilgo cietumsodu izcieta vienā no bēdīgi slavenākajām Krievijas kolonijām. Viņš piederēja vienam no bīstamākajiem azerbaidžānu noziedzīgajiem grupējumiem.

Kā zināms, tad "Vagner" militārā algotņu grupa cietumniekiem piedāvā brīvību apmaiņā pret sešu mēnešu ilgu atrašanos frontē. Ja ieslodzītais nolemj dezertēt, tad viņu sagaida nāvessods.

Alijevs pagājušajā mēnesī tika atbrīvots no cietuma un nosūtīts uz fronti. Neklausot norādījumiem Alijevam izdevās aizbēgt no frontes līnijām, taču ātri vien viņu notvēra un nogalināja.

Medijs "The Sun" ziņo, ka kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā, agresorvalsts kaujām savervējusi jau 10 tūkstošus notiesāto, tostarp slepkavas un izvarotājus.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais