Artuss Kaimiņš Gobzemam virsū kūda Valsts drošības dienestu

© Oksana Džadana/ F64

Pašreizējais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš kādreizējam savam cīņu biedram kūda virsū Valsts drošības dienestu.

Es domāju, ka @Valsts_drosiba būtu steidzami jāaiztur Aldis Gobzems un jānopratina par viņa un viņa ģimenes visām iespējamām saiknēm ar gazpromu, 250 000€ partijas finansējumu, kamēr nav iekāpis lidmašīnā uz Spāniju “spēlēt tenisu”&“pelnīt”. Aizbēgs un rokā nesamedīs pēc tam

Nedaudz vēlāk papildina: "Saprotu, ka @Valsts_drosiba to nedarīja iepriekš, jo baidījās, ka deputāts izpēlēs upura un cietēja kārti, kas neapšaubāmi atsauktos uz Saeimas vēlēšanu rezultātiem. Bet šobrīd ir tas pēdējais brīdis šo aizturēšanu veikt. Domāju viņš bēgtu prom arī, ja ievēlētu Saeimā."

Jau ziņots, ka dienu pēc 14. Saeimas vēlēšanām partijas “Katram un Katrai” vadītājs Aldis Gobzems sociālajos tīklos apgalvoja, ka patiesībā esot ļoti priecīgs, par spīti vēlēšanu rezultātiem. Kā zināms - Gobzema partija nepārvarēja 5% barjeru un Saeimā netika ievēlēta.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais