Pēc Elizabetes II aiziešanas jāmaina kečupa pudeļu dizains

© Scanpicx

Vairāk nekā 800 zīmolu zaudēja tiesības uz izstrādājumiem izmantot karalisko ģerboni. Tagad viņiem jāpierāda, ka karaliskā ģimene izmanto viņu produktus, lai tos atgūtu, raksta portāls "Buisnessinsider".

70 gadus tronī valdošās Elizabetes II nāve Lielbritānijā ienesīs daudzas pārmaiņas: mainīsies valsts himnas vārdi, karaļa Čārlza III seja būs uz naudas un pastmarkām. Varas maiņa atspoguļojas arī ikdienas produktos.

Piemēram, uzņēmumam "Heinz" ir jamaina kečupa iepakojuma etiķete. Lielbritānijā uz uzņēmuma kečupa pudelēm ir attēlots karaļa ģērbonis.

Lai izmantotu šo ģērboni, ražotājam ir nepieciešama oficiāla karaliskā atļauja, dokuments, kuru var iegūt tikai noteiktos apstākļos.

Lielbritānijas karaliene Elizabete II nomira 8.septembrī 96 gadu vecumā un tika apglabāta blakus savam vīram princim Filipam 19.septembrī Londonas Vindzoras pils Svētā Džordža kapelā.

Citi

"Latvijas pasts" slēgs 12 pasta nodaļas, Latvijā saglabājot kopumā 155 pasta nodaļas, aģentūru LETA informēja "Latvijas pasta" pārstāvji. Vienlaikus kompānija plāno celt tarifus, tostarp vienkāršās iekšzemes vēstules līdz 20 gramiem nosūtīšanas cenu palielinot par 36,4% - no 1,65 eiro līdz 2,25 eiro, kā arī preses izdevējiem tiks palielināts preses piegādes tarifs.

Svarīgākais