Neticami! Kurzemē bārmenis no nāves izglābj sievieti

© Pixabay

"Vēlos pastāstīt par notikumu Nīcā ar laimīgām beigām!" savu stāstu facebook iesāk Aivars.

"Nīcā motelī “Nīcava” strādā par bārmeni puisis vārdā Raivis Siljānis. Pateicoties viņa izlēmībai un ātrai rīcībai, bija izglābta no noslīkšanas dīķī kāda sieviete.
Raivis stāstīja, ka pagājušo sestdien pusē trijos naktī vietējas ballītes laikā saņēmis no apsarga signālu, ka tuvējā dīķi slīkst kāda sieviete. Esot bijis tumšs, redzēt neko nevar, mūzika skaļi skan, bet Raivis instinktīvi lecis dīķī, kur dzirdami šļaksti. Ūdens bijis līdz kaklam. Esot bijis diezgan grūti dūņās iestrigušo sievieti izvilkt ārā, taču to paveicis.
Te nu mums visiem ir mācība - uzmanīgi lietot alkoholu un, ja gadījumā sanāk iedzert pār mēru, tad vienam neiet kaut kur tumsā.
Tiešām lepnums un apbrīna par mūsu ikdienas varoņiem par tik drosmīgu rīcību! Īstie puiši īstajā vietā! Paldies, Raivi!"

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais