Paskat, kādus latviešu gardumus var nopirkt Japānā

© F64 Photo Agency

Kāds mikroblogošanas vietnes twitter lietotājs saviem sekotājiem pastāstījis, kādus Latvijā ražotus gardumus iespējams iegādāties Japānā.

"Jauns atradums piemājas veikalā. Rāmkalnu dzērvenes," raksta ieraksta autors, kurš arī publicējis bildes no skata veikalā.
Tikmēr citi ceļotāji norāda, ka Japāna varot iegādāties arī Latvijā ražotās šprotes.
Jau vēstīts, ka sociālajos tīklos nereti cilvēki publicē informāciju, ka arī citi Latvijā ražoti gardumi nopērkami gan Eiropā, gan ārpus tās robežām. Tiesa, biežāk diskusija notiek tieši par produktu cenu atšķirībām.

Citi

Igaunijā astoņus gadus veca skolniece negaidīti iekļuva valsts bagātāko cilvēku ikgadējā reitingā. Kā vēsta Postimees, jauno miljonāru sarakstā ir 22 cilvēki, kas jaunāki par 35 gadiem, bet jaunākā dalībniece bija Sjara Sārepera, kuras bagātība tiek lēsta 22 miljonu eiro apmērā.