Krievijā noticis apvērsuma mēģinājums; Piontkovskis atklāj notikušā detaļas

© SCANPIX

Pēc Krievijas opozicionāra un publicista Andreja Piontkovska teiktā kanālam "TSN", Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu ir iespējams gāzt apvērsuma rezultātā. Šāds mēģinājums ir bijis. Tiesa, neveiksmīgs.

"Pagājušajā nedēļā Krievijā notika apvērsuma mēģinājums. Tiesa, to pamanīja maz cilvēku. Apvērsuma iedvesmotājs ir neformāla ultrafašistu partija, kuru pārstāv Aleksandrs Dugins. Un Girkins, kurš kritizeja Putinu, pēdējos raidījumos pat pieprasīja Putinu pakārt. Patiesībā tas bija apvērsuma mēģinājums," atzīmēja Krievijas opozicionārs un publicists Andrejs Piontkovskis.

Pēc politologa domām, Putinu ir iespējams gāzt apvērsuma rezultātā.

"Militāra agresija pret suverēnu valsti, kurai arī pieder kodolieroči, ir pārāk bīstama azartspēle. Domāju, ka to saprot pat viskarstākās Rietumu līderu galvas," piebilda Piontkovskis.

Portāls NRA jau rakstīja par pagājušajā nedēļā uzspridzināto automašīnu, kurā gāja bojā Aleksandra Dugina meita - Darja Dugina. Iespējams, abi šie gadījumi ir saistīti

Citi

Saņemta ziņa no kādas sievietes, kuras dēls maija beigās pameta savu dzīvesvietu Imantas mikrorajonā un līdz pat šai dienai nav atgriezies. Sieviete lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai spētu atrast pazudušo dēlu, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais