Astroloģe prognozē konkrētu datumu, kad Ukrainā beigsies karš

Ilustratīvs attēls © F64

Pazīstamā astroloģe Olga Medvetskaja intervijā UNIAN pastāstīja, kādas izmaiņas Ukrainu sagaida šoruden. Tātad, pēc astroloģes domām, oktobra beigās sāksies miera sarunas, kas pēc tam novedīs pie daudzu problēmu risinājuma.

"Tikai dažas dienas pēc aptumsuma, proti, no 30. oktobra, sāksies kara un agresijas planētas - Marsa - retrogrādā fāze. No tā brīža sāksies sarunas (vai sāksies runas par sarunu atsākšanu) par reālu izlīgumu.

Šajā procesā kā starpnieki piedalīsies arī daudzas citas valstis. Var teikt, ka tas būs konflikta atrisinājums," pauda Medvetskaja.

Pēc viņas teiktā, galvenās vienošanās tiks panāktas 8.-9.decembrī. Taču viss sarunu process ilgs līdz 2023. gada 13. janvārim.

"Starp citu, jauno noteikumu un līguma pieņemšana notiks starp citām valstīm un/vai starptautiskajām organizācijām. Tie jo īpaši attieksies uz vīzu režīmu vai citiem noteikumiem par pārvietošanos pasaulē, kā arī ekonomisko mijiedarbību. Un pēc 13.janvāra līdz 2023.gada 17. martam spēkā stāsies jaunie līgumi un noteikumi," paredz astroloģe.

Citi

Lai tuvotos Eiropas Savienības (ES) noteiktajiem vides un klimata mērķiem, no šī gada bioloģisko atkritumu šķirošanu visā Latvijā ir obligāta, tomēr līdzšinējā Rīgas pieredze, kur šķirošana bijusi obligāta jau kopš 2021. gada, liecina, ka var šķirot, bet var arī nešķirot, vēsta "Aizliegtais paņēmiens".

Svarīgākais