Jaunajai māmiņai no Jelgavas novada uzspīd neticama veiksme

© F64

25 gadīgā Anastasija no Jelgavas novada, kura šobrīd ir bērnu kopšanas atvaļinājumā, loterijā laimēja 123 000 eiro, vēsta latloto.lv.

“Es reti mēdzu iegādāties loterijas biļetes - daru to vien tikai tad, kad ir sajūta, ka varu laimēt,” teica veiksminiece, “man iepriekš ir veicies Simtgades loterijas papildspēlē, kurā laimēju 1800 eiro.”

“11. jūlijā nolēmu iegādāties internetā vienu Sporta loterijas biļeti, jo šķita, ka šai dienai jābūt veiksmīgai,” pastāstīja Anastasija, “nesteidzīgi nokasīju loterijas biļeti un, ieraugot laimestu, biju pārsteigta, mani pārņēma tādas emocijas, ka no prieka pat iekliedzos.”

“Man mīļākais priekšmets skolā bija sports,” teica Anastasija, “tāpēc man ir prieks, ka, Sporta loterijai ir sabiedriskā labuma mērķis un Latvijas skolas var saņemt finansējumu sporta dzīves uzlabošanai.”

Laimestu tērēšot mājokļa kredīta nomaksāšanai un jauna auto iegādei.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais