Āgenskalna iedzīvotāji sēro: mūžībā devies vienmēr smaidīgais ziedu pārdevējs Raimonds Osis

© Ekrānuzņēmums

Mūžībā devies Āgenskalna tirgus ziedu pārdevējs Raimonds Osis, āgenskalnieši meklē viņa tuviniekus.

Sociālajā vietnē "Facebook" publicēta ziņa par daudzu iemīlēto ziedu pārdevēju Raimondu Osi.

"Diemžēl, lielākā daļa no mums pat nenojauta, ka mūždien smaidīgais, galantais un elegantais kungs bija pavisam viens, bez ģimenes," rakstīts "Labi dzīvot Āgenskalnā" lapā.

Tiek informēts, ka Oša kunga kolēģi nolēmuši parūpēties par pienācīgu apbedīšanu un aicina stāstīt par viņa dzīves gājumu un informāciju par tuviniekiem.

"Domāju, ka vienam viņš bija kā tāds mīļā vectēva tēls, pirmais cilvēks, ko satikām agros 1.septembra rītos un pēdējais, kas Ziemassvētku vakaros viens pats vēl tirgoja egļu zarus, kamēr citi jau sēdēja pie vakariņu galda," stāsta koleģi.

Citi

Vasara nereti bērniem ir pats mīļākais laiks visā gadā. Vairs nav jādodas uz skolu, bet tā vietā var spēlēties ar draugiem, doties uz nometnēm, pavadīt laiku pie jūras. Tomēr tieši vasarā bērni bieži mēdz būt neuzmanīgi vai pārgalvīgi, kā rezultātā var notikt dažādi starpgadījumi un pat traumas.