"Šobrīd priecājos, ka mans vectēvs vairs nav dzīvs", Saltikova komentē pieminekļa nojaukšanu

© Ekrānuzņēmums

TV24 raidījumā "Preses klubs" uzņēmēja un Alberta koledžas valdes locekle Anna Saltikova komentē pieņemto lēmumu par pieminekļa nojaukšanu Uzvaras parkā.

Saltikova norāda, ka ir krievvalodīgā, un uzskata, ka pieminekļa nojaukšana neatrisinās problēmu - "jo tā sāpe abām pusēm paliks".

"Problēma ir tāda, ka gan latviski runājošie, gan krieviski runājošie, cenšamies iestāstīt otrai pusei kas mums sāp, bet negribam sadzirdēt kas sāp otrai pusei, " uzskata uzņēmēja.

Viņasprāt, tieši komunikācija šobrīd iztrūkst starp abām pusēm un pieminekļa nojaukšana ir politizēta.

"Grūti teikt, jo pati nekad pie tā pieminekļa neesmu bijusi. Bet godīgi varu teikt, ka šobrīd priecājos, ka mans vectēvs vairs nav dzīvs, jo viņam ļoti sāpētu," saka Saltikova.

Uzņēmēja gan norāda, ka viņas personīgajā dzīvē pieminekļa esamība neko nemaina, vīnīgais, ko viņa gribētu, lai pieminekļa nojaukšana netiktu politizēta.

Citi

Nesen Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) organizētajā ikgadējā konkursā "Latvijas labākais tirgotājs" tika apbalvoti Latvijā 37 labākie tirgotāji. Kategorijā "Veikali" galveno balvu saņēma SIA "Aibe pārtika" veikals Nr. 15 Kuldīgā.

Svarīgākais