VIDEO: Mācītājs draudzei pieprasa iegādāties dārgu rokas pulksteni

© Ekrānuzņēmums

Sociālajā tīklā publicēts video, kurā kāds mācītājs Kanzassitijā savai draudzei pieprasa iegādāties rokas pulksteni, raksta portāls "DailyMail".

Kāds Misūri štata mācītājs pārmetis savai draudzei par to, ka tā viņu nav pagodinājusi ar jaunu dārgu pulksteni, ko viņš pirms gada jau lūdzis.

Mācītājs Karltons Funderbērks no Kanzassitijas ticis iemūžināts video, kad savu draudzi saucis par "nabadzīgu", jo viņi joprojām nebija viņam nopirkuši dārgu "Movado" pulksteni, kura cena svārstās no 395 līdz 3295 dolāriem.

Funderbērks, kurš kalpošanā strādā kopš 17 gadu vecuma, baznīcu nodibināja kopā ar savu sievu mācītāju Silvarenu Funderberku.

Pāris un viņu trīs bērni Kanzassitijā dzīvo ar gandrīz 70 000 ASV dolāru gada ienākumiem, kur vidējie mājsaimniecības ienākumi ir 56 179 ASV dolāri.

@kansascitydefender

Kansas City Pastor GOES OFF on congregation calling them "poor, broke busted and disgusted" because they didn't give him enough money to buy a new watch he's been wanting. It's pastors like these that give the church a bad name smh an also why a lot of our generation left the church. What y'all think? �

♬ original sound - kcdefender

Citi

Eiropas Komisija likusi trīs no pasaulē lielākajām pornogrāfijas vietnēm sniegt informāciju par pasākumiem, ko tās veikušas, lai labāk aizsargātu nepilngadīgos no piekļuves to saturam un novērstu ar dzimumu saistītu vardarbību.