VIDEO: Krievi asarām acīs bēg no Krimas

© Ekrānuzņēmums

Pēc sprādzieniem krievu kara aviācijas bāzē Krievijas okupētajā Krimas pussalā, no Krimas prom bēg iedzīvotāji, tostarp daudzi krievu tūristi.

Trešdienas pēcpusdienā Krievijas okupētajā Krimas pussalā blakus kūrortpilsētai Saki esošajā krievu kara aviācijas bāzē otrdien atskanējuši sprādzieni un sācies ugunsgrēks, atsaucoties uz aculieciniekiem ziņo "Telegram" kanāls "Krim Segodnja. Novosti".

Kā lasāms sociālajos tīklos, kūrortpilsētā sācies īsts haoss. Un iedzīvotāji un tūristi steigšus mēģinājuši pamest pilsētu, kā rezultātā veidojušies lieli sastrēgumi.

Mikroblogošanas vietnē "Twitter" publicēts kāds video, kurā sieviete, mašīnā braucot, raud un stāsta, ka nevēlas pamest Krimu, jo viņa tur jūtas kā mājās.

Citi

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.

Svarīgākais