Virusologs nosauc 3 galvenos Covid-19 simptomus, kas ir raksturīgi atkārtoti ar kovid saslimušajiem

© Pixabay.com

Pēc virusologa Pāvela Volčkova teiktā, šobrīd pacienti ar COVID-19 visbiežāk izjūt parastos akūtas elpceļu vīrusu infekciju simptomus, turklāt lielākā daļa no pacientiem ir bijusi vakcinēta vai jau pārslimojuši kovid, vēsta "Medikforum".

Pēc virusologa teiktā, šobrīd raksturīgākie Covid -19 slimnieku simptomi ir iekaisis kakls un iesnas. Ir iespējams arī drudzis, ja slimība ir nedaudz smagāka nekā parasti. Turklāt, šie simptomi ir raksturīgi tiem, kas jau ir kādreiz bijuši inficēti ar koronavīrusu vai arī bijuši vakcinēti.

Cilvēkiem, kuri iepriekš nav slimojuši ar Covid-19 vai nav bijuši vakcinēti, pēc Volčkova teiktā, var nākties Covid-19 izslimot smagā formā.

"Viņiem var ilgstoši būt augsta temperatūra, sāpes ķermenī, lielāka iespēja saslimt ar plaušu pneimoniju, " sacīja eksperts.

Citi

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.

Svarīgākais