Francijā nūdists nogalinājis ekshibicionistu

© Scanpicx

Satraucošais notikums norisinājies Francijā, kad 46 gadus vecais ekshibicionists tika nošauts slavenajā nūdistu pludmalē "La Mama" netālu no Lionas, raksta portāls "DailyMail".

Noskaidrojies, ka vīrieti nošāvis septiņdesmit piecus gadus vecais natūrists pēc tam, kad ekshibicionists nūdistu pludmalē kādas sievietes acu priekšā sevi apmierināja. Ziņu portāli ziņoja, ka viņš visu rītu bija sagādājis nepatikšanas un bija zināms policijai.

Pēc tam, kad abi vīrieši sastrīdējās un 46 gadus vecais vīrietis atteicās diskutēt citur, vecākā gadagājuma vīrietis izvilka 22. kalibra medību šauteni un izšāva "vismaz trīs šāvienus", no kuriem viens trāpīja krūtīs.

Francijas portāli ziņoja, ka šāvējs bija kaislīgs mednieks, kuram bija šaujamieroča licence, lai gan nebija skaidrs, kāpēc viņš bija paņēmis ieroci uz pludmali.

Policija, kas ieradās notikuma vietā neilgi pēc apšaudes, sacīja, ka septiņgadnieks padevās bez pretestības un nenoliedza apšaudi.

"La Mama" pludmale tika oficiāli noteikta nūdistu lietošanai 2007. gadā, tādējādi stiprinot Francijas reputāciju kā natūristu populārāko galamērķi visā pasaulē.

Svarīgākais